Crveno-beli srušili lidera

Hokejaši Crvene zvezde pružili su još jednu fantastičnu partiju i upisali još jedan važan trijumf. Crveno-beli su napravili malo iznenađenje i sa 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) na gostovanju pobedili Triglav, trenutno vodeću ekipu u IHL ligi. Zvezdini oklopnici su na taj način naneli prvi poraz timu iz Kranja u ovoj sezoni i najavili velike mogućnosti.

Zvezda je povela u 16. minutu golom Roberta Sabadoša, ali manje od minuta kasnije Zupan je doneo izjednačenje. Već na startu druge trećine Čegrintsev je na asistenciju Podunavca doneo novo vođstvo da bi u 27. minutu Tavčar ponovo poravnao rezultat – 2:2.

Poslednja deonica bila je u potpunosti u znaku hokejaša Crvene zvezde. Brkušanin je posle dodavanja Čegrinsteva i Kerezovića, a pobedu je osigurao Ivan Anić na asistenciju Brkušanina.

Naredni meč sa ekipom Triglava Zvezda igra već u nedelju takođe u Kranju.