Tisa Volan ubedljiva protiv Zvezde

Mađarski tim je pobedu nagovestio već posle dva i po minuta igre, pošto su Danijel Varga i Tamaš Odri postigli dva pogotka u rasponu od samo osam sekundi. Nadu gostujućoj ekipi vratio je Miloš Dabetić golom na startu sedmog minuta igre, posle asistencije Marka Protića. Ipak, u nastavku je tim iz Segedina zaigrao mnogo bolje, a čovek odluke bio je Andras Ambruš koji je do kraja meča zabeležio "het-trik", dok je svoj drugi gol postigao i Odri.

Tisa Volan zabeležila je prvi trijumf u ovogodišnjem Prvenstvu Sbije i time se izjednačila sa ekipom Partizana na drugom mestu na tabeli, dok je Crvena zvezda ubedljivo poražena i u drugom ovogodišnjem susretu.

Podsetimo, u prvom meču ovog vikenda, Beostar je u petak slavio protiv Viteza rezultatom 8:0. Poslednji susret ovog takmičarskog vikenda odigraće dve prvoplasirane ekipe na tabeli, Beostar i Partizan. Dve najbolje ekipe iz prošlogodišnjeg šampionata sastaju se u ponedeljak od 21.30 časova na novobeogradskom klizalištu "Pingvin".

Rezultati 4. kola:

Tisa Volan – Crvena zvezda 6:1 (2:1, 2:0, 2:0)Beostar – Partizan (ponedeljak, 21.30h)